Co pro vás může HUANET udělat dnes?

  • Velké množství modelů terminálů

    Všechny druhy OLT/ONU/Transceiver/Switch/WDM mohou být poskytovány s vysokou kvalitou, konkurenceschopnou cenou a nejlepšími službami.

  • Profesionální zkušenost s řešením FTTH, FTTX

    HUANET má více než 20letou historii, více než 10 služeb ve svém portfoliu a obsluhuje 10 000 zákazníků.

  • OEM & ODM přizpůsobená služba

    Služba OEM & ODM může být poskytnuta společností HUANET se zkušenostmi a silou nezbytnou k zaručení kvalitních služeb a služeb zákazníkům.

Nejvhodnější produkt

  • ONU

  • Vysílač

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) je mini GPON ONT koncové zařízení, které se vztahuje na čistě širokopásmový přístup. Přijímá kompaktní konstrukci mini typu s vysokou integrací a může poskytnout 1 GE(RJ45)rozhraní.Podporuje technologii ethernetového přepínače vrstvy 2 a snadno se udržuje a spravuje. Lze jej použít pro přístupové aplikace FTTH/FTTP pro rezidentní i podnikové uživatele. a je plně v souladu s technickými předpisy, jako je ITU-T G.984.x a technické požadavky na zařízení GPON.

  • HZW-HG623-TW(HGU) je koncové zařízení XPON ONT, které je navrženo pro splnění požadavků operátora pevné sítě na služby FTTx a triple play.Tento box je založen na stabilní a vyspělé gigabitové technologii, která má vysoký poměr výkonu k ceně, a také na technologii Layer 2/3, WDM a kvalitní VoIP.Je vysoce spolehlivý a snadno se udržuje, se zaručenou QoS pro různé služby.Je plně v souladu s technickými předpisy, jako je ITU-T G.984.x a technickými požadavky zařízení XPON.

    Přečtěte si více
  • HG643-W(HGU) je XPON ONTkoncové zařízení,kterýnavržený pro splnění požadavků operátora pevné sítě na služby FTTx a triple play .Tento box je založen na stabilním a vyspělém GigabituXTechnologie PON, která má vysoký poměr výkonu k ceně, a technologie Layer 2/3, je vysoce spolehlivá a snadno se udržuje, s garantovanou QoS pro různé služby.Je plně v souladu s technickými předpisy, jako je ITU-T G.984.x a technickými požadavkyXZařízení PON.

    Přečtěte si více

Více

40KM 100G CFP2

Optický transceiver 100G CFP2 ER4 integruje vysílací a přijímací cestu do jednoho modulu.Na straně přenosu jsou obnovovány čtyři pruhy sériových datových toků, přečasovány a předávány čtyřem laserovým ovladačům, které řídí čtyři lasery s modulací elektrické absorpce (EML) se středními vlnovými délkami 1296, 1300, 1305 a 1309 nm.Optické signály jsou poté multiplexovány do jednovidového vlákna prostřednictvím průmyslového standardního LC konektoru. Na přijímací straně jsou čtyři pruhy optických datových toků opticky DE-multiplexovány integrovaným optickým demultiplexerem.Každá datová pára je obnovena pomocí PIN fotodetektoru a transimpedančního zesilovače, znovu načasována a předána výstupnímu budiči.Tento modul má elektrické rozhraní připojitelné za provozu, nízkou spotřebu energie a rozhraní pro správu MDIO.

  •  

    TheHUAQ40Eje modul transceiveru určený pro aplikace optické komunikace na vzdálenost 40 km.Konstrukce je v souladu s 40GBASE-ER4 standardu IEEE P802.3ba.Modul převádí 4 vstupní kanály (ch) elektrických dat 10 Gb/s na 4 optické signály CWDM a multiplexuje je do jednoho kanálu pro optický přenos 40 Gb/s.Naopak na straně přijímače modul opticky demultiplexuje vstup 40 Gb/s na signály 4 CWDM kanálů a převádí je na 4 kanálová výstupní elektrická data.

    Centrální vlnové délky 4 kanálů CWDM jsou 1271, 1291, 1311 a 1331 nm jako členy sítě vlnových délek CWDM definované v ITU-T G694.2.Obsahuje duplexní LC konektor pro optické rozhraní a 38pinový konektor pro elektrické rozhraní.Aby se minimalizovala optická disperze v dálkovém systému, musí být v tomto modulu použito jednovidové vlákno (SMF).

    Produkt je navržen s tvarovým faktorem, optickým/elektrickým připojením a digitálním diagnostickým rozhraním podle QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Byl navržen tak, aby splňoval nejnáročnější vnější provozní podmínky včetně teploty, vlhkosti a rušení EMI.

    Modul pracuje z jediného +3,3V napájecího zdroje a s moduly jsou k dispozici globální řídicí signály LVCMOS/LVTTL, jako je přítomnost modulu, reset, přerušení a režim nízké spotřeby.Pro odesílání a přijímání složitějších řídicích signálů a pro získávání digitálních diagnostických informací je k dispozici 2vodičové sériové rozhraní.Jednotlivé kanály lze adresovat a nepoužívané kanály lze vypnout pro maximální flexibilitu návrhu.

     

    Tento produkt převádí 4-kanálová elektrická vstupní data o rychlosti 10 Gb/s na optické signály CWDM (světlo) pomocí řízeného pole DFB (Distributed Feedback Laser) se 4 vlnovými délkami.Světlo je kombinováno částmi MUX jako data 40Gb/s, šířící se z modulu vysílače z SMF.Modul přijímače přijímá vstup optických signálů 40 Gb/s CWDM a demultiplexuje jej do 4 jednotlivých kanálů 10 Gb/s s různou vlnovou délkou.Každé světlo s vlnovou délkou je shromažďováno diskrétní lavinovou fotodiodou (APD) a poté vysíláno jako elektrická data po zesílení nejprve pomocí TIA a poté pomocí post zesilovače.

     

    TheHUAQ40Eje navržen s tvarovým faktorem, optickým/elektrickým připojením a digitálním diagnostickým rozhraním podle QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Byl navržen tak, aby splňoval nejnáročnější vnější provozní podmínky včetně teploty, vlhkosti a rušení EMI.Modul nabízí velmi vysokou funkčnost a integraci funkcí, přístupný přes dvoudrátové sériové rozhraní.

     

     

     

    Přečtěte si více
  •  

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 je DWDM XFP transceiver vykazuje vynikající stabilitu vlnové délky, podporuje provoz na 100GHz kanálu, nákladově efektivní modul.Je určen pro aplikace 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR a 10G Fibre Channel.Transceiver se skládá ze dvou částí: Vysílací část obsahuje chlazený EML laser.A část přijímače se skládá z APD fotodiody integrované s TIA.Všechny moduly splňují požadavky na bezpečnost laseru třídy I. Transceiver DWDM XFP poskytuje vylepšené monitorovací rozhraní, které umožňuje přístup v reálném čase k provozním parametrům zařízení, jako je teplota transceiveru, laserový zkreslený proud, přenášený optický výkon, přijímaný optický výkon a napájecí napětí transceiveru.

     

     

     

     

    Přečtěte si více

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1Transceiver CWDM 10Gbps SFP+ je navržen pro přenos a příjem optických dat přes jednovidové optické vlákno pro délku linky 100 km.Tento transceiver se skládá ze dvou částí: Vysílací část obsahuje CWDM EML laser.A část přijímače se skládá z APD fotodiody integrované s TIA.Všechny moduly splňují požadavky na bezpečnost laseru třídy I.Funkce digitální diagnostiky jsou dostupné prostřednictvím 2vodičového sériového rozhraní, jak je specifikováno v SFF-8472, které umožňuje přístup v reálném čase k provozním parametrům zařízení, jako je teplota transceiveru, zkreslení laseru, přenášený optický výkon, přijímaný optický výkon a napájecí napětí transceiveru. .

     

     

     

     

    Přečtěte si více
  • HUAQ100Zje určen pro 80 km optické komunikační aplikace.Tento modul obsahuje 4pruhový optický vysílač, 4pruhový optický přijímač a blok správy modulu včetně 2vodičového sériového rozhraní.Optické signály jsou multiplexovány do jednovidového vlákna prostřednictvím průmyslového standardního LC konektoru.Blokové schéma je znázorněno na obrázku 1.

     

     

     

    Přečtěte si více
  •  

    HUA-QS1H-3110D je paralelní optický modul 100 Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Poskytuje zvýšenou hustotu portů a celkové úspory systémových nákladů.Plně duplexní optický modul QSFP28 nabízí 4 nezávislé vysílací a přijímací kanály, z nichž každý je schopen provozu 25 Gb/s pro souhrnnou datovou rychlost 100 Gb/s na 10 km jednovidového vlákna.

    Přečtěte si více
  • TheOptický transceiver CFP2 LR4 integruje vysílací a přijímací cestu do jednoho modulu.Na straně přenosu jsou obnovovány čtyři pruhy sériových datových toků, přečasovány a předávány čtyřem laserovým ovladačům, které řídí čtyři lasery s modulací elektrické absorpce (EML) se středními vlnovými délkami 1296, 1300, 1305 a 1309 nm.Optické signály jsou poté multiplexovány do jednovidového vlákna prostřednictvím průmyslového standardního LC konektoru. Na přijímací straně jsou čtyři pruhy optických datových toků opticky demultiplexovány integrovaným optickým demultiplexerem.Každá datová pára je obnovena PIN fotodetektorem a transimpedančním zesilovačem, přečasována a předána výstupnímu budiči.Tento modul má elektrické rozhraní připojitelné za provozu, nízkou spotřebu energie a rozhraní pro správu MDIO.

    Přečtěte si více
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    MA5800, multifunkční přístupové zařízení, je OLT připravený pro 4K/8K/VR pro éru Gigaband.Využívá distribuovanou architekturu a podporuje PON/10G PON/GE/10GE na jedné platformě.MA5800 agreguje služby přenášené přes různá média, poskytuje optimální zážitek z videa 4K/8K/VR, implementuje virtualizaci založenou na službách a podporuje hladký přechod na 50G PON.Řada MA5800 ve tvaru rámu je k dispozici ve třech modelech: MA5800-X17, MA5800-X7 a MA5800-X2.Jsou použitelné v sítích FTTB, FTTC, FTTD, FTTH a D-CCAP.OLT MA5801 ve tvaru 1U je použitelný pro pokrytí plně optickým přístupem v oblastech s nízkou hustotou.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) je mini GPON ONT koncové zařízení, které se vztahuje na čistě širokopásmový přístup. Přijímá kompaktní konstrukci mini typu s vysokou integrací a může poskytnout 1 GE(RJ45)rozhraní.Podporuje technologii ethernetového přepínače vrstvy 2 a snadno se udržuje a spravuje. Lze jej použít pro přístupové aplikace FTTH/FTTP pro rezidentní i podnikové uživatele. a je plně v souladu s technickými předpisy, jako je ITU-T G.984.x a technické požadavky na zařízení GPON.

  • Vysílač

    40KM 100G CFP2

    Optický transceiver 100G CFP2 ER4 integruje vysílací a přijímací cestu do jednoho modulu.Na straně přenosu jsou obnovovány čtyři pruhy sériových datových toků, přečasovány a předávány čtyřem laserovým ovladačům, které řídí čtyři lasery s modulací elektrické absorpce (EML) se středními vlnovými délkami 1296, 1300, 1305 a 1309 nm.Optické signály jsou poté multiplexovány do jednovidového vlákna prostřednictvím průmyslového standardního LC konektoru. Na přijímací straně jsou čtyři pruhy optických datových toků opticky DE-multiplexovány integrovaným optickým demultiplexerem.Každá datová pára je obnovena pomocí PIN fotodetektoru a transimpedančního zesilovače, znovu načasována a předána výstupnímu budiči.Tento modul má elektrické rozhraní připojitelné za provozu, nízkou spotřebu energie a rozhraní pro správu MDIO.

Úspěšné případy

  • Foshan City to Districts případ WDM

    1.1.Vybudujte nový 40-vlnný DWDM systém s rychlostí jednoho kanálu 10 Gb/s
    1.2.Podpora 1+1 dvoucestné automatické spínací ochrany