• head_banner

DWDM a OTN

  • 100G Transponder/Converter

    100G transpondér/konvertor

    Vysílač 100G OTN podporuje jedno klientské rozhraní QSFP28 a jedno linkové rozhraní CFP pro podporu jednokanálových 100Gbps velkozrnných datových přenosů.Nejpokročilejší koherentní technologie a technologie kódování FEC pro dopřednou korekci chyb umožňují vysokokapacitní a vysoce výkonný přenos na dlouhé vzdálenosti.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G konverguje na 200G

    Vysílač 100G OTN podporuje jedno klientské rozhraní QSFP28 a jedno linkové rozhraní CFP pro podporu jednokanálových 100Gbps velkozrnných datových přenosů.Nejpokročilejší koherentní technologie a technologie kódování FEC pro dopřednou korekci chyb umožňují vysokokapacitní a vysoce výkonný přenos na dlouhé vzdálenosti.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad transpondér 10Gbps opakovač/konvertor/transpondér

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder má 8 SFP+ slotů, Zařízení poskytuje flexibilní přenos různých protokolů, jako je 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, Fibre Channel 1/2/4/8 /10, CPRI atd. Transpondér SFP+ podporuje vícerychlostní funkcionalitu s optickými datovými rychlostmi od 1Gbps do 10Gbps;Široká škála řešení optické infrastruktury zahrnuje konverzi médií, opakování signálu, konverzi lambda.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G a 100G Muxponder

    Muxponer 40G&100G podporuje multiplexování/demultiplexování elektrické vrstvy 4x10G↔40G nebo 4x25G↔100G a převádí multiplexované/demultiplexované optické signály na optické signály standardní vlnové délky DWDM.s DWDM MUX/DEMUX jsou v systému DWDM přenášeny vícekanálové 100G nebo 40G služby.40G a 100G Muxponder je nejlevnější řešení pro přenos DWDM metropolitní sítě 100G.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G a 100G OEO převodník

    Transpondér 40G a 100G podporuje přístup ke dvěma službám 40G nebo 100G.Široká škála řešení optické infrastruktury zahrnuje konverzi médií, opakování signálu, konverzi lambda.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Multi-Rate Quad transpondér 125M~32G opakovač/převodník/transpondér

     

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder má 8 slotů SFP28, Zařízení poskytuje flexibilní přenos různých protokolů, jako je 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, Fibre Channel 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI atd.
    Transpondér SFP28 podporuje vícerychlostní funkce s optickými datovými rychlostmi od 1 Gbps do 32 Gbps; Široká škála řešení optické infrastruktury zahrnuje konverzi médií, opakování signálu a konverzi lambda.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Redundantní vícerychlostní duální transpondér 10 Gbps opakovač/konvertor/transpondér

     

    Tento transpondér je opakovač a transpondér konvertoru 10G vlákna na vlákno 3R.Tento transpondér podporuje optické připojení SFP+ na SFP+ nebo XFP na XFP.1+1 Automatické přepínání ochrany optické linky je podporováno pro linkové porty.Transpondér je protokolově transparentní a poskytuje mezi těmito různými typy optických modulů 3R (re-amplification, Re-shaping a Re-clocking).

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Modrý/červený optický zesilovač EDFA

    Modely jednovláknových obousměrných zesilovačů EDFA zahrnují červený a modrý port určený pro jednovláknové DWDM řešení.Konstrukce těchto modelů se používá pro jednovláknové převodové systémy DWDM.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Přístup ke střednímu stupni EDFA Optický zesilovač-PA karta

    S používáním dálkových systémů, které se stále více rozšiřují, může naše společnost samostatně vyvinutý EDFA pro střední stupeň přístupu (MSA), EDFA pro střední stupeň přístupu (MSA) účinně řešit ztrátu vložení způsobenou DCM a OADM, kompenzovat DCM a OADM kapely.Výsledný vložný útlum snižuje další degradaci systému OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    Optický zesilovač EDFA – Booster Amplifier

    EDFAOpticalAzesilovačmodule poskytují multifunkční, nízkošumové, erbiem dopované vláknové zesilovače (EDFA), modul zesilovače lze provozovat s konstantním zesílením (Automatic Gain Control AGC), konstantním výstupním výkonem (Automatic Power Control, APC).Integrované VOA lze automaticky upravit pro dosažení hladkého spektra zisku.Dokáže zesílit signál C-pásma s přístupem na střední fázi (MSA) nebo bez něj, což přináší velkou flexibilitu pro síťové aplikace.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    Zařízení pro kompenzaci disperze DCM

    Funkce optické kompenzace Huanet s kompenzací rozptylu pro standardní jednovidové vlákno DCM (G.652) byly širokopásmové rozptylové a disperzní kompenzace svahu v C-pásmu, což umožňuje systému optimalizovat zbytkovou disperzi.V hodnotě kompenzace disperze 1545nm může disperze dosáhnout -2070ps/nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Modul kompenzace disperze (DCM)

    Moduly pro kompenzaci disperze jsou stavebními bloky optického transportního systému HUA6000 a slouží v optických komunikačních uzlech ke korekci jevu šíření pulzu známého jako chromatická disperze, který snižuje maximální přenosovou vzdálenost dat v optických vláknech.

12Další >>> Strana 1 / 2