100m 100G CFP2

Modul CFP2-100GBASE-SR10 podporuje spojení o délce 100 m na standardním multimódovém vláknu (MMF, G.652).Signál 100 Gigabit Ethernet je přenášen na čtyřech vlnových délkách.Multiplexování a demultiplexování čtyř vlnových délek je řízeno v rámci zařízení.

Vlastnosti produktu

 

•Podporuje přenosové rychlosti 103,1 Gb/s až 112 Gb/s

• Optické rozhraní zásuvky MPO 24

•Elektrické rozhraní CPPI

•Nechlazený vysílač 10x10Gb/s 850nm

• 10 paralelních elektrických sériových rozhraní

• Použitelné pro 100 m s OM3 MMF a 150 m s OM4 MMF

•Nízká spotřeba energie<4W

•Rozhraní digitálního diagnostického monitoru

• Komunikační rozhraní MDIO

• Kompatibilní s 100GBASE-SR10

•Teplota provozní skříně:

Komerční: 0 až 70 °C

Aplikace

 

•100GBASE-SR10 Ethernet

• 10×11,2 Gb/s Multimode OTN

•10x 10GE-SRLite Ethernet