• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D je paralelní optický modul 100 Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Poskytuje zvýšenou hustotu portů a celkové úspory systémových nákladů.Plně duplexní optický modul QSFP28 nabízí 4 nezávislé vysílací a přijímací kanály, z nichž každý je schopen provozu 25 Gb/s pro souhrnnou datovou rychlost 100 Gb/s na 10 km jednovidového vlákna.

  • 80KM 100G QSFP28

    80 km 100G QSFP28

    HUAQ100Zje určen pro 80 km optické komunikační aplikace.Tento modul obsahuje 4pruhový optický vysílač, 4pruhový optický přijímač a blok správy modulu včetně 2vodičového sériového rozhraní.Optické signály jsou multiplexovány do jednovidového vlákna prostřednictvím průmyslového standardního LC konektoru.Blokové schéma je znázorněno na obrázku 1.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D je paralelní optický modul 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Poskytuje zvýšenou hustotu portů a celkové úspory systémových nákladů.Plně duplexní optický modul QSFP28 nabízí 4 nezávislé vysílací a přijímací kanály, z nichž každý je schopen provozu 25 Gb/s pro souhrnnou datovou rychlost 100 Gb/s na 2 km jednovidového vlákna.

    Do zásuvky modulu QSFP28 lze zapojit plochý kabel z optických vláken s konektorem LC/UPC Duplex.Správné vyrovnání je zajištěno vodicími kolíky uvnitř nádoby.Kabel obvykle nemůže být zkroucený pro správné zarovnání kanálů.Elektrické připojení je dosaženo pomocí 38kolíkového konektoru s hranou kompatibilního s MSA.

    Produkt je navržen s tvarovým faktorem, optickým/elektrickým připojením a digitálním diagnostickým rozhraním podle QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Byl navržen tak, aby splňoval nejnáročnější vnější provozní podmínky včetně teploty, vlhkosti a rušení EMI.Modul lze spravovat přes dvoudrátové sériové rozhraní I2C.

  • 40KM 100G QSFP28

    40 km 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D Modul transceiveru QSFP28 je navržen pro 100gigabitová ethernetová spojení přes 40 km jednovidového vlákna.Funkce digitální diagnostiky jsou dostupné prostřednictvím rozhraní I2C, jak je specifikováno QSFP+ MSA.A kompatibilní s 100G 4WDM-40 MSA.